Poniedziałek, 23 października 2017

Co się Amerykaninowi najbardziej podoba w Polsce? [WIDEO]

Opublikowano: 18 czerwca 2017 09:21:49
Podziel się i skomentuj

Zwiedzanie Polski może być bardzo satysfakcjonującym doświadczeniem, a czasem wręcz szokującym przeżyciem - nawet dla doświadczonych turystów i podróżników. Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz do stolicy Warszawy, zwiedzasz Kraków czy Gdańsk, czy po prostu chcesz pojeździć na nartach w Tatrach - Mark Wolters znajdzie coś, czym zadziwi obcokrajowców wybierających się do Polski.

Co się Amerykaninowi najbardziej podoba w Polsce? [WIDEO]

Mark to twórca strony Wolters World - portalu turystycznego i kulturalnego, która skupia się na pomocy turystom w samodzielnej organizacji jak najlepszej jakości podróży. Mark uwielbia podróżować z rodziną i dzielić się swoimi przygodami z widzami. Zachęcamy do obejrzenia!

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Gowin chce ułatwić przyznawanie obywatelstwa ukraińskim imigrantom. Narodowcy krytykują politykę PiS
- Moim zdaniem potrzebna jest bardzo odważna decyzja, żeby nie tylko otworzyć polski rynek pracy dla Ukraińców, ale żeby w ogóle Polskę otworzyć dla Ukraińców i żeby otworzyć perspektywy przyznawania obywatelstwa polskiego – mówił wicepremier cytowany przez lokalne Radio PiK.
Więcej...

List Francuza do Polaków: Czuję, że Polska coś robi w sprawie inwazji muzułmańskiej w przeciwieństwie do mojego kraju
Francja od II wojny światowej jest niczym więcej, jak tylko krajem kolaborantów!!!
Wy Polacy możecie być dumni z siebie.
Jestem całym sercem z Wami.
Czytaj dalej

Norwegia: Aresztowano dwóch Polaków. Są oskarżeni o spalenie ośrodka dla uchodźców w Bergen [WIDEO]
Według śledczych, są oni odpowiedzialni za podpalenie ośrodka Lindas w grudniu 2015 r. Straty materialne szacuje się na kwotę ponad sześć milionów koron (2.7 mln złotych).
Czytaj dalej

Włochy: Siły bezpieczeństwa brutalnie spacyfikowały narodowców protestujących przeciw nadawaniu obywatelstwa imigrantom [WIDEO]
Niestety demonstracja nie przebiegła pokojowo, ponieważ zgromadzeni zostali zaatakowani przez policję. Funkcjonariusze pałkami potraktowali obywateli, a potem użyto przeciw protestującym armatki wodnej. Pokazuje to różnicę pomiędzy traktowaniem imigrantów, a rodzimych mieszkańców swojego kraju. Prawa uchodźców stoją, jak widać wyżej w hierarchii od praw Włochów.
Czytaj dalej

Podziel się i skomentuj