Poniedziałek, 23 października 2017

Prof. Pawłowicz: Nastały w Europie czasy wielbicieli kóz, seksualnych patologii i politycznej poprawności...

Opublikowano: 17 czerwca 2017 10:16:40
Podziel się i skomentuj

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości, prof. Krystyna Pawłowicz na swoim facebookowym profilu zamieściła wczoraj wyjątkowo ostry wpis.

Prof. Pawłowicz: Nastały w Europie czasy wielbicieli kóz, seksualnych patologii i politycznej poprawności...

Nastały w Europie czasy:
bezczelnych zdrajców,"niemieckich szmat",V kolumn,totalistów,skorumpowanych alkoholików,lewaków i faszystowskich bojówek,zbłąkanych kosmopolitów bez ojczyzn,matek i ojców,wyznawców "kulturowej płci",erotomanów,seksualnych patologii i politycznej poprawności,zabójców dzieci i rodziców,zniewieściałych facetów w rurkach i różowych baletkach,adoptujących pszczoły,drzewa i małpy,politycznych szantażystów i islamu, wielbicieli kóz,satanistów,bogobójców i ćpunów,genderowego terroru,politycznych bejsbolistów,kłamców,polityków bez właściwości i zdolności honorowej...
Zbrodnia na naszej Europie.
Katolicka Polska trwa,broni się.
Węgry też.

Komentarz posłanki zauważył też osławiony białostocki Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych i zapowiada zdecydowane działania.

POLSKA POSŁANKA PUBLICZNIE PRZY POMOCY ŚRODKÓW MASOWEJ KOMUNIKACJI ZNIWAŻYŁA OSOBY NARODOWOSCI NIEMIECKIEJ I WYZNAJĄCE ISLAM
Nasz Ośrodek złoży w prokuraturze zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa publicznego znieważenia grupy osób ze względu na ich narodowość i wyznanie.
Uważamy że wypowiedzią posłanki powinien zająć się też marszałek Sejmu.

A zaledwie przed dwoma miesiącami na profilu Marszu Niepodległości ukazał się komunikat następującej treści:

- Powiedz dość szkalowaniu przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych dobrego imienia patriotów, w szczególności działaczy Obozu Narodowo-Radykalnego. Złożymy pozew i wesprzemy ONR w działaniach sądowych przeciwko szkalującym i oczerniającym dobre imię organizacji rzekomemu ośrodkowi. Koniec prania brudnych, lewackich pieniędzy!

Publiczna zbiórka na koszty z tym związane poszła bardzo szybko. W kilka dni zebrano niezbędne 14 tysięcy złotych. Sądy będą mieć chyba sporo pracy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Gowin chce ułatwić przyznawanie obywatelstwa ukraińskim imigrantom. Narodowcy krytykują politykę PiS
- Moim zdaniem potrzebna jest bardzo odważna decyzja, żeby nie tylko otworzyć polski rynek pracy dla Ukraińców, ale żeby w ogóle Polskę otworzyć dla Ukraińców i żeby otworzyć perspektywy przyznawania obywatelstwa polskiego – mówił wicepremier cytowany przez lokalne Radio PiK.
Więcej...

Belgia: Imigranckie gangi atakują już nawet miejscowe dzieci [WIDEO]
Przed kilkoma dniami grupa ok. 20 młodych imigrantów sprowokowała bójkę w pobliżu dworca kolejowego w Aalst, kradnąc czapkę. Kilku belgijskich nastolatków (najmłodszy miał 12 lat) nie miało szans i poważnie ucierpiało w starciu.
Czytaj dalej

Szlachtowicz: Czy wreszcie jest szansa, by ktoś zatrzymał zabieranie polskich dzieci?
W całej Europie bestialsko zabiera się dzieci Polakom, a marazm z jakim podchodzą do tego włodarze naszego Państwa jest trudny do zrozumienia. Czy pojawia się światło w tunelu i poszkodowane rodziny mogą liczyć na pomoc? Czy wreszcie rząd Beaty Szydło stanie na wysokości zadania i zacznie prawdziwą walkę o polskie dzieci?
Czytaj dalej

Włochy: Siły bezpieczeństwa brutalnie spacyfikowały narodowców protestujących przeciw nadawaniu obywatelstwa imigrantom [WIDEO]
Niestety demonstracja nie przebiegła pokojowo, ponieważ zgromadzeni zostali zaatakowani przez policję. Funkcjonariusze pałkami potraktowali obywateli, a potem użyto przeciw protestującym armatki wodnej. Pokazuje to różnicę pomiędzy traktowaniem imigrantów, a rodzimych mieszkańców swojego kraju. Prawa uchodźców stoją, jak widać wyżej w hierarchii od praw Włochów.
Czytaj dalej

Podziel się i skomentuj