Poniedziałek, 23 października 2017

PILNE!: Berlińska dzielnica stanęła w ogniu. Bandy imigrantów i lewaków zbudowały barykady [WIDEO]

Opublikowano: 17 czerwca 2017 13:11:16
Podziel się i skomentuj

Krótko po północy - z nieustalonych jeszcze przyczyn - kilkusetosobowy tłum imigrantów i wspierających ich członków skrajnie lewicowych organizacji doprowadził do ciągnących się do rana zamieszek. Doszło do nich w dzielnicy Friedrichshain, na terenie której jest Brama Brandenburska.

PILNE!: Berlińska dzielnica stanęła w ogniu. Bandy imigrantów i lewaków zbudowały barykady [WIDEO]

- Leciały butelki i petardy. Palono samochody, rozbijano szyby sklepów. Totalny chaos - powiedział rzecznik stołecznej policji. - Obyło się na szczęście bez strat ludzkich. Jeden policjant został lekko ranny.

Ze swoich koszar pospiesznie na miejsce zamieszek udały się jednostki specjalne. Przy pomocy psów i helikopterów zdołano rano opanować sytuację. Na skrzyżowaniu Liebigstraße i Rigauerstraße widać setki kostek brukowych leżących na drodze i chodnikach. Widać również wznoszone naprędce barykady - do ich budowy posłużyły koła zaparkowanych samochodów, wyrwane drzwi domów, kosze na śmieci i wózki na zakupy.

Policja nie podała, ile osób zdołała zatrzymać. Po południu na konferencji prasowej ma wypowiedzieć sie socjaldemokratyczny burmistrz Berlina - Michael Müller.


CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Gowin chce ułatwić przyznawanie obywatelstwa ukraińskim imigrantom. Narodowcy krytykują politykę PiS
- Moim zdaniem potrzebna jest bardzo odważna decyzja, żeby nie tylko otworzyć polski rynek pracy dla Ukraińców, ale żeby w ogóle Polskę otworzyć dla Ukraińców i żeby otworzyć perspektywy przyznawania obywatelstwa polskiego – mówił wicepremier cytowany przez lokalne Radio PiK.
Więcej...

Belgia: Imigranckie gangi atakują już nawet miejscowe dzieci [WIDEO]
Przed kilkoma dniami grupa ok. 20 młodych imigrantów sprowokowała bójkę w pobliżu dworca kolejowego w Aalst, kradnąc czapkę. Kilku belgijskich nastolatków (najmłodszy miał 12 lat) nie miało szans i poważnie ucierpiało w starciu.
Czytaj dalej

Szlachtowicz: Czy wreszcie jest szansa, by ktoś zatrzymał zabieranie polskich dzieci?
W całej Europie bestialsko zabiera się dzieci Polakom, a marazm z jakim podchodzą do tego włodarze naszego Państwa jest trudny do zrozumienia. Czy pojawia się światło w tunelu i poszkodowane rodziny mogą liczyć na pomoc? Czy wreszcie rząd Beaty Szydło stanie na wysokości zadania i zacznie prawdziwą walkę o polskie dzieci?
Czytaj dalej

Włochy: Siły bezpieczeństwa brutalnie spacyfikowały narodowców protestujących przeciw nadawaniu obywatelstwa imigrantom [WIDEO]
Niestety demonstracja nie przebiegła pokojowo, ponieważ zgromadzeni zostali zaatakowani przez policję. Funkcjonariusze pałkami potraktowali obywateli, a potem użyto przeciw protestującym armatki wodnej. Pokazuje to różnicę pomiędzy traktowaniem imigrantów, a rodzimych mieszkańców swojego kraju. Prawa uchodźców stoją, jak widać wyżej w hierarchii od praw Włochów.
Czytaj dalej

Podziel się i skomentuj