Piątek, 20 października 2017

Winnicki: Zachód jest zaczadzony ideologicznie. Mamy regularną wojnę i musimy się bronić! [WIDEO]

Opublikowano: 16 czerwca 2017 12:09:13
Podziel się i skomentuj

Prezes Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki w "Poranku Wnet" na antenie Wnet.fm stwierdził:

- Europa Zachodnia, największe jej kraje zbudowane są na liberalnym schemacie, wyzutym z tożsamości etnicznej i kulturowej oraz religijnej. One chcą zbudować swoją przyszłość, ale tej przyszłości nie mają. To jest starcie tak naprawdę o charakterze ideowo-politycznym i cywilizacyjnym. To jest tego sedno.

Winnicki: Zachód jest zaczadzony ideologicznie. Mamy regularną wojnę i musimy się bronić! [WIDEO]

- Mamy do czynienia z fatalnym zaślepieniem, zaczadzeniem ideologicznym, oderwaniem od realiów - przekonywał poseł. - Jest nacisk ideologiczny, polityczny z Zachodu za pomocą finansowania różnych instytucji, fundacji w Polsce i w całym regionie. Mamy do czynienia z regularną wojną ideologiczną, której narzędziami czasami są państwa zachodnioeuropejskie, bardzo często instytucje unijne, najczęściej różne organizacje trzeciego sektora. I my musimy zdecydowanie się przed tym bronić i wyraźnie rysować naszą agendę ideowo-polityczną. I powiedzieć „NIE! Tego modelu nie będziemy akceptować!

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Gowin chce ułatwić przyznawanie obywatelstwa ukraińskim imigrantom. Narodowcy krytykują politykę PiS
- Moim zdaniem potrzebna jest bardzo odważna decyzja, żeby nie tylko otworzyć polski rynek pracy dla Ukraińców, ale żeby w ogóle Polskę otworzyć dla Ukraińców i żeby otworzyć perspektywy przyznawania obywatelstwa polskiego – mówił wicepremier cytowany przez lokalne Radio PiK.
Więcej...

Belgia: Imigranckie gangi atakują już nawet miejscowe dzieci [WIDEO]
Przed kilkoma dniami grupa ok. 20 młodych imigrantów sprowokowała bójkę w pobliżu dworca kolejowego w Aalst, kradnąc czapkę. Kilku belgijskich nastolatków (najmłodszy miał 12 lat) nie miało szans i poważnie ucierpiało w starciu.
Czytaj dalej

--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy Dziennik Narodowy istnieje już ponad rok i w ciągu tych kilkunastu miesięcy udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

Podziel się i skomentuj