Piątek, 20 października 2017

Sumliński: Tajne przeszukania ABW [WIDEO]

Opublikowano: 14 czerwca 2017 12:20:48
Podziel się i skomentuj

Krótki film ukazujący realia działań ABW - służby, która stoi na straży prawa ale sama owe prawa notorycznie przekracza. To fragment spotkania premierowego książki "ABW" i pakietu "Mafia Państwowa" na Stadionie Narodowym 21 maja 2017 r.

Sumliński: Tajne przeszukania ABW [WIDEO]

Wystarczy jedno zlecenie - osoba "niewygodna" niszczona jest w prosty sposób - niezwykle profesjonalne przeszukanie mieszkania danej osoby - nie jednak celem odnalezienia tego, co bezprawne, a przeciwnie - podrzucenia. Służby pozostawiają zatem w mieszkaniu danego podmiotu tajne dokumenty, dziecięcą pornografię, czy narkotyki - policja dostaje "cynk" - osoba ta zostaje zniszczona.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Norweska pisarka namawia do ucieczki do Polski. Wszystko przez imigrantów!
Norweska autorka wielu powieści m.in. "Islam. Jedenasta Plaga" Hege Storhaug w mocnych słowach mówi na temat tego, co europejskie elity wyprawiają z Europą. Chwali natomiast Polskę i uważa, że na starość wyjedzie tutaj. "Mówię im, że bardzo poważnie myślę o Europie Wschodniej jako miejscu, gdzie za kilka lat przeniosę się na emeryturę"
Więcej...

Nagroda dla oficera, który użył islamisty jako "żywej tarczy" przeciw agresywnemu tłumowi muzułmanów [WIDEO]
Pomysł okazał się skuteczny, gdyż muzułmanie zrezygnowali z rzucania kamieniami. Jednak nagranie akcji doprowadziło do zdecydowanej akcji politycznej miejscowych muzułmanów.
Czytaj dalej

--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy Dziennik Narodowy istnieje już ponad rok i w ciągu tych kilkunastu miesięcy udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

Podziel się i skomentuj