Poniedziałek, 23 października 2017

Włoski psychiatra: "Macron to niebezpieczny psychopata"

Opublikowano: 5 maja 2017 11:30:00
Podziel się i skomentuj

Adriano Sagatori, włoski psychiatra, dokonał bardzo ciekawej analizy osobowości kandydata na prezydenta Emmanuela Macrona. Uważa, że cechuje go chorobliwy narcyzm, uczucie omnipotencji oraz inteligencję emocjonalną na poziomie nastolatka. To wszystko sprawia, że według Sagatoriego Macron jest według niego niebezpiecznym psychopatą o problemach natury emocjonalnej.

Włoski psychiatra: "Macron to niebezpieczny psychopata"

- Rozwój Macrona został zablokowany, gdy był nastolatkiem zatrzymując go w wiecznej niedojrzałości. Jego osobowość definiują trzy paradygmaty: idea braku granic, uczucie omnipotencji wzmocnione w życiu dorosłym i chorobliwy narcyzm. Strukturę tym paradygmatom nadaje psychopatia, która nie musi manifestować się widocznymi dewiacjami, jeśli dana osoba jest dobrze zorganizowana z kulturalnego i społecznego punktu widzenia. Ten typ psychopatów może osiągnąć szczyty elit politycznych lub finansowych. - pisze fanpage "Plotki paryskie" powołując się na analizę prof. Sagatoriego.

- Profesor omawia epizody jego napadów histerii w sytuacjach, gdy admiracja jego osoby blednie. Epizody te charakteryzują się teatralną reżyserią. Psychopata nie jest godzien zaufania, ale dzięki fascynacji jaką wywołuje, potrafi przekonać otoczenie. Nie ma żadnych wyrzutów sumienia. (...) Macron jest niebezpieczny, bo ma nieproporcjonalne mniemanie o sobie i nie będzie walczył o Francję czy cele społeczne, lecz wyłącznie o siebie, by podtrzymać swą kruchą tożsamość. - kontynuuje.

- Konflikt z Marine Le Pen ma dlań charakter nie tylko polityczny – nie jest w stanie znieść, że kobieta jest jego przeciwniczką. On potrzebuje matki-karmicielki: każda inna relacja z kobietą jest dlań niemożliwa do utrzymania. Inni będą zawsze jedynie instrumentami jego osobistego sukcesu -

Już w najbliższą niedziele druga tura wyborów prezydenckich. To od Francuzów zależy teraz, czy wybiorą Marine Le Pen, czy "niebezpiecznego psychopatę" Macrona.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Polka zamordowana w egipskiej Hurghadzie Mogło dojść do próby porwania. Na filmie nakręconym w piątek na jednej z ulic Hurghady widać, że Polka jest przerażona i płacze. Podczas rozmowy ze swoim chłopakiem przebywającym w kraju mówi bardzo nieskładnie
Więcej...

Imigrant do staruszki: "Jesteś kobietą! Masz mnie szanować!"
- Młody imigrant postanowił zrobić wykład starszej Niemce z Wiednia na temat tego, że to ona powinna szanować jego, a nie on ją.
Więcej...

Kolejna miliardowa pożyczka i obniżenie emerytur o 18%!!! Czy to samo czeka wkrótce Polskę?
Podatnik nie płacił podatku jeżeli zarobił 36 tys zł rocznie, teraz nie zapłaci jeżeli zarobi do 24 tys. zł. Powyżej tej kwoty już będzie płacił. Na banksterów.
Ale będzie płacił nie tylko z tego podatku, ale również z tego co "odkłada" na swoją emeryturę. System emerytalny to jedna wielka fikcja czego przykładem najlepszym jest nasz rodzimy ZUS do którego rokrocznie dopłaca polski podatnik. Nie ma czegoś takiego jak "odłożone pieniądze na emeryturę".
Więcej...

Akcja „Wisła” zakończyła banderowskie ludobójstwo – oświadczenie prezesa Ruchu Narodowego
Gdyby Polską w 1947 roku nie rządzili komuniści, a suwerenne władze Rzeczypospolitej, reakcja na ludobójczą działalność OUN-UPA musiałaby być równie zdecydowana.

Podziel się i skomentuj