Piątek, 24 listopada 2017

Muzułmanka jest szczęśliwa, że mąż ją bije! [WIDEO]

Opublikowano: 5 kwietnia 2017 13:00:00
Podziel się i skomentuj

Szokujące słowa młodych Algierczyków. W zamieszczonym materiale wideo wypowiadają się mieszkańcy Algierii (zamieszkałej w 97 % przez muzułmanów) na temat bicia kobiet. Nie tylko mężczyźni uważają, że nie ma nic w tym złego, ale również same kobiety! Jedna z nich wprost powiedziała, że cieszy ją, gdy mąż ją może uderzyć.

Muzułmanka jest szczęśliwa, że mąż ją bije! [WIDEO]

Na początku filmu wypowiada się muzułmanka, która uważa, że jeśli kobieta nie jest bita, to mężczyzna traci na męskości. I wprost mówi, że ją to uszczęśliwia. Możemy powiedzieć, iż jest to bardzo skrajny przykład syndromu sztokholmskiego.

Dalej już wypowiadają się sami mężczyźni. Bez żadnego wstydu mówią, że biją swoje żony. Padały odpowiedzi typu: „Biję żonę, gdy coś mnie denerwuje”, „Biję żonę, gdy wracam do domu i nie wszystko jest gotowe”, „Bicie żony jest czymś logicznym i pozwala ją naprostować, kiedy ta popełnia błędy”.

60 % Algierek uważa, że mąż ma prawo je bić. Ponad 8000 kobiet padło ofiarą przemocy domowej w Algierii w 2016 roku.


--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy Dziennik Narodowy istnieje już ponad rok i w tym czasie udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Ten lewak zafundował swojej żonie wyrok 2 lat więzienia. Teraz lansuje się z nową „laską”. I poucza jak być prawdziwym mężczyzną
Przypomnijmy więc o tym, że stojący na czele Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych Rafał Gaweł został skazany za oszustwa finansowe na 4 lata (wyrok jest ciągle nieprawomocny), ale nie został skazany sam.
Więcej...

Marusik: Każda władza po 1989 r. traktuje Polaków jak parobków, bo ten model państwa odziedziczyliśmy po PRL [WIDEO]
Europoseł mówi o iluzji transformacji ustrojowej w Polsce, która nie zmieniła istoty systemu marksistowskiego czyli wyzysku milionów obywateli przez wąską kastę polityczno-biurokratycznej nomenklatury.
Więcej...

Sumliński: Gazowy przekręt stulecia
Umowę podpisano aż do roku 2022 – i „tylko” do roku 2022. Rząd Donalda Tuska chciał bowiem, by obowiązywała do roku 2037, uzależniając całkowicie Polskę od rosyjskiego gazu na całe dziesięciolecia.
Więcej...

Podziel się i skomentuj