Poniedziałek, 23 października 2017

Niemieccy lewacy chcą obdarować niepełnosprawnych i chorych talonami na prostytutki!

Opublikowano: 11 stycznia 2017 07:15:00
Podziel się i skomentuj

Skrajnie lewackie ugrupowanie "Zielonych", którzy mają swoją reprezentację w Bundestagu, wpadło na kolejny, pisząc eufemistycznie, awangardowy pomysł. Znani obrońcy imigrantów chcą tym razem... „sfinansowania wsparcia w życiu seksualnym” dla osób z niepełnosprawnościami i obłożnie chorych.

Niemieccy lewacy chcą obdarować niepełnosprawnych i chorych talonami na prostytutki!

Inicjatywę taką zakomunikował nie byle szeregowy działacz, lecz rzeczniczka klubu poselskiego "Zielonych", Elisabeth Scharfenber. "Dofinansowanie" miałyby zapewnić samorządy. Lewacy przekonują, że ich pomysł to nie takie znowu novum. Przypominają, że w Holandii ludzie z niepełnosprawnościami mogą liczyć na dofinansowanie wizyt u seksterapeutów. Zaodrzańscy "Zieloni" chcą pójść o krok dalej, czyli - po pokazaniu odpowiedniego zaświadczenia o niemożności zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych - zapewnić "wsparcie" dla takiej osoby poprzez zapewnienie prostytutki lub żigolaka.
Ku zaskoczeniu lewaków, pomysł "seksu na receptę" nie spotkał się ze specjalnym poparciem za Odrą, więc inicjatywa najprawdopodobniej wyląduje w koszu.

-- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy
Dziennik Narodowy istnieje już 1,5 roku i w tym czasie udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Węgry: Socjalistyczna opozycja zapowiada rozebranie muru granicznego po ewentualnej wygranej w wyborach
Na wiosnę na Węgrzech odbędą się wybory parlamentarne. Zostało co prawda zatem jeszcze kilka miesięcy, ale zauważyć można, że kampania przedwyborcza coraz bardziej się rozkręca. Ostatnie sondaże dają prowadzenie rządzącemu Fideszowi, ale nie jest to jednak tak duże poparcie jak uzyskała koalicja w 2014 roku.
Więcej...

Nawojski: Niemcy bardzo chętnie podzieliliby się z Polakami odpowiedzialnością za ludobójstwo, którego się dopuścili
Na naszych oczach próbuje się dokonać podmiany ról ofiary i kata, bo jak inaczej interpretować ciągle mówienie o „polskich obozach koncentracyjnych” w niemieckich mediach i przypadkach pojawiania się sformułowań tego typu w podręcznikach szkolnych? Uważam, że bez skutecznego zwalczania tych kłamstw wymierzonych w Polskę za jakiś czas w oczach światowej opinii publicznej Polska będzie widziana jako współodpowiedzialna za wybuch II wojny światowej i zbrodnie popełniane w jej trakcieWięcej...

Przemówienie Romana Dmowskiego na otwarcie zjazdu założycielskiego Obozu Wielkiej Polski
Dzisiejszy stan organizacji naszego życia politycznego, polegający na rozbiciu sił na zbyt liczne stronnictwa, już nie odpowiada uświadomionym szeroko potrzebom chwili, trwa on, że tak powiemy, inercyjnie, jako przeżytek niedawnej przeszłości. Trzeba go zmienić, ale do tego dzieła trzeba przystępować ostroż­nie, żeby nie wprowadzać większej jeszcze dezorganizacji, nie pogrążyć kraju w całkowity chaos polityczny i tym samym nie doprowadzić narodu do zupełnego bezwładu. Trzeba zacząć od budowania, a nie od burzenia.
Więcej...

Podziel się i skomentuj