Środa, 16 sierpnia 2017

Niemieccy lewacy chcą obdarować niepełnosprawnych i chorych talonami na prostytutki!

Opublikowano: 11 stycznia 2017 07:15:00
Podziel się i skomentuj

Skrajnie lewackie ugrupowanie "Zielonych", którzy mają swoją reprezentację w Bundestagu, wpadło na kolejny, pisząc eufemistycznie, awangardowy pomysł. Znani obrońcy imigrantów chcą tym razem... „sfinansowania wsparcia w życiu seksualnym” dla osób z niepełnosprawnościami i obłożnie chorych.

Niemieccy lewacy chcą obdarować niepełnosprawnych i chorych talonami na prostytutki!

Inicjatywę taką zakomunikował nie byle szeregowy działacz, lecz rzeczniczka klubu poselskiego "Zielonych", Elisabeth Scharfenber. "Dofinansowanie" miałyby zapewnić samorządy. Lewacy przekonują, że ich pomysł to nie takie znowu novum. Przypominają, że w Holandii ludzie z niepełnosprawnościami mogą liczyć na dofinansowanie wizyt u seksterapeutów. Zaodrzańscy "Zieloni" chcą pójść o krok dalej, czyli - po pokazaniu odpowiedniego zaświadczenia o niemożności zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych - zapewnić "wsparcie" dla takiej osoby poprzez zapewnienie prostytutki lub żigolaka.
Ku zaskoczeniu lewakwó, pomysł "seksu na receptę" nie spotkał się ze specjalnym poparciem za Odrą, więc inicjatywa najprawdopodobniej wyląduje w koszu.

Podziel się i skomentuj