Poniedziałek, 23 października 2017

Te gwiazdy obiecały emigrować, jeśli Trump wygra

Opublikowano: 9 listopada 2016 06:46:56
Podziel się i skomentuj

1. Barbra Streisand

- Nie mogę w to uwierzyć. Jadę do dowolnego kraju,który zechce mnie wpuścić lub Kanady - powiedziała Streisand w wywiadzie dla "60 minutes" w sierpniu. Aktorka pojawiła się na zbiórce pieniędzy dla Hillary w Nowym Jorku, na początku tego roku.

2. Bryan Cranston
Gwiazdor serialu "Breaking bad" powiedział w październik, że w przypadku wygranej Trumpa wyjedzie na nieustające wakacje do Vancouver w Kanadzie.

3. Miley Cyrus

Młoda gwiazda pop powiedziała, że ​​"wyprowadzi sie z kraju", jeśli Trump, którego nazwała się "p.... koszmarem " wygra wybory.

Te gwiazdy obiecały emigrować, jeśli Trump wygra

4. Cher

To samo tyczy się ikony pop Cher, która napisała na Twitterze, że przeprowadzi się na ... Jowisza, jeśli Trump wygra. Pojawiła się u boku Hillary Clinton na jej imprezach promocyjnych wiele razy w tym roku.

5. Samuel L. Jackson

Aktor oskarżał Trumpa o prowadzenie "kampanii nienawiści" w rozmowie z "Hollywood Reporter".

- Jeśli ten sk... zostanie prezydentem, ja ruszam mój czarny tyłek do RPA - powiedział później w wywiadzie z Jimmy Kimmelem.

6. Neve Campbell

Aktorka zapowiedziała, że ​​wróci do swojej rodzinnej Kanady, jeśli Trump wygrywa wybory.

- Jego uczciwość jest przerażająca - stwierdziła w wywiadzie dla "The Huffingotn Post"

WSPIERAJ MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI!
Chcesz pomóc w organizacji Marszu Niepodległości, który stoi ością w gardle "obrońcom demokracji", któremu owi "obrońcy demokracji" skasowali stronę na Facebooku, aby utrudnić organizację tej największej manifestacji patriotycznej, która co roku maszeruje ulicami stolicy w Narodowe Święto Niepodległości? Możesz to zrobić dokonując wpłaty na niżej podane konto:

Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości”
ul. Majdańska 1 lok.11 04-088 Warszawa
nr rach. 33 2130 0004 2001 0591 0831 0001

W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe
Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): VOWAPLP1

Możesz też dokonać wpłaty m.in. poprzez PayPal. Tutaj więcej informacji o innych formach wpłat: MarszNiepodleglosci.pl/wsparcie-finansowe/

Podziel się i skomentuj